همه چیز درباره خرید از فروشگاه اینترنتی نفیس

فروش اینترنی گل در ایران با نام نفیس آنلاین آغاز به کار شد تا بتواند بهترین و نفیس ترین باکس گل ها، دسته گل ها و شاخه گل ها را به مشتریان خود ارائه کند. این مجموعه با عنایت پروردگار و از پیش یک دهه فعالیت در حوزه های تولیدی و خودکفایی مثل حوزه های تولیدات گل و گیاه، باکس گل و هدیه کار خود را به بهترین شکل ممکن پیش برده است. این مجموعه با اهداف اشتغال زایی و تولید بهترین هدیه ها از لحاظ روانشناسی و زیبایی، تنوع و کیفیتی نفیس در این عرصه وارد شده است.


نکات و قوانین فروشگاه

شهر ها و مناطق ارسال:

مناطق و شهرهایی که فروشگاه اینترنتی نفیس در حال حاضر قادر به ارسال محصول میباشد به شرح زیر است:

شهر تهران و اطراف تهران تا شعاع ۱۵ کیلومتری از وسط شهر(نیاوران، لواسان، ولنجک، اسلامشهر و…)،
شهر اصفهان و اطراف اصفهان تا شعاع ۱۰ کیلومتری از وسط شهر(گورت، دورچه، نجف آباد، دولت آباد، خمینی شهر و…) و شهر کرج و اطراف کرج تا شعاع ۷ کیلومتری از وسط شهر(محمد شهر، ملک آباد، آتشگاه و…)

در صورت عدم ارسال محصول خاص به یکی از شهر های ذکر شده، در مکان توضیحات محصول اطلاع رسانی میگردد.


زمان تحویل سفارش:

نفیس آنلاین مفتخر است تا این امکان را به مشتریان خود بدهد تا زمان تحویل سفارش خود را از سه ساعت بعد از ثبت سفارش، زمان مورد علاقه خود را در صفحه ثبت سفارش انتخاب کنند. نفیس آنلاین برای کسانی که ساعت تحویل سفارش خود را برای ساعت های آخر شب انتخاب میکنند، هزینه اضافی دریافت میکند.امکان

امکان انتخاب زمان تحویل سفارش در بازه زمانی، ۹:۰۰ صبح تا ساعت ۱۰:۰۰ شب امکان پذیر است. زمان انتخاب شده باید حداقل سه ساعت بعد از زمان ثبت سفارش باشد تا وقت کافی برای آماده سازی و هماهنگی محصول باقی بماند. به عنوان مثال زمان ثبت سفارش، ۹:۰۰ صبح و حداقل زمان تحویل، بازه زمانی ۱۲:۰۰ تا ۱۳:۳۰ می باشد.


کیفیت محصول:

فروشگاه اینترنتی نفیس موظف است تا با بهترین کیفیت و زیباترین نوع گل فصل آن شهر، محصول را گل آرایی کرده و برای مشتریان خود ارسال کند. در صورت داشتن شکایت در خصوص کیفیت محصولات میتواند در این فرم، شکایت خود را ثبت کنید تا همکاران ما به آن رسیدگی کنند.


کارت پستال:

سفارش دهنده میتواند در مکان (متن سفارش) در صفحه سفارش، متن کارت پستال خود را بنویسد و این فروشگاه موظف است تا آن متن را در کارت پستال اختصاصی خود درج کند و برای گیرنده ارسال کند. روش درج متن ممکن است مطابق با مکان آماده سازی، با خودکار نوشته شده و یا با تمپلیت و فونت مخصول چاپ شود.


نحوه آماده سازی، ارسال و تحویل سفارش:

فروشگاه اینترنتی نفیس آنلاین موظف است تا محصولات را به بهترین کیفیت و اقلام مشاهده شده در نگاره محصول، به شما و عزیزانتان ارسال کنند.

با توجه به این که موجودی گلفروشی ها و نمایندگان این فروشگاه میتواند در بعضی از مواقع و موارد کسری داشته باشد و اقلام مشابه نگاره محصول را نداشته باشد، این فروشگاه اینترنتی موظف است تا با حفظ استایل و آرایش گل آرایی محصول، واریته گل را تغییر دهد و قبل از ارسال به سفارش دهنده اطلاع دهد. در صورت عدم امکان ارسال محصول انتخاب شده به شهر و مقصد مورد نظر، برای ارسال محصولی مرتبط با شما تماس گرفته میشود.

ارسال محصولات سفارش گرفته شده، در زمان انتخاب شده با ماشین و یا آژانس به شما تحویل داده میشود و طبق قوانین پلیس فتا و جهت اطمینان برای دریافت محصول توسط گیرنده، برگه تحویل باید امضا گردد.

در صورتی که تحویل گیرنده در مکان و مقصد نوشته شده حضور نداشته باشد، محصول در صورت حضور نگهبان، به نگهبان و یا به همسایه های آن مکان تحصویل داده خواهد شد. نفیس آنلاین هیچ مسئولیتی در قبال فرسوده شدن گل ها و یا هر محصول دیگری ندارد.

اگر هیچ کس مایل به دریافت سفارش در آن محدوده نباشد، محصول به محل آماده سازی بازگردانده میشود و فروشگاه اینترنتی نفیس هیچ مسئولیتی برای آماده سازی و ارسال مجدد آن محصول نخواهد داشت.

اگر سفارش دهنده مایل به تحویل سفارش خود در مکان آماده سازی میباشد، باید با یکی از شماره تماس های این فروشگاه تماس حاصل کند و هماهنگ شود.


هزینه ارسال هدایا:

هزینه ارسال در صورت انتخاب صحیح شهر و آدرس گیرنده، به نمایش گذاشته میشود.


لغو سفارش:

لغو سفارش فقط در صورتی پذیرفته میشود که هیچ اقدام خاصی برای آماده سازی و ارسال محصول سفارش داده شده،‌ انجام نشده باشد. در این صورت ۸۰% مبلغ سفارش به مشتری پرداخت میگردد.