در این مطلب راهنمایی برای خرید هدیه روز مرد را به شما پیشنهاد می کنیم و شما باید بر اساس احتیاجات و نیازهای همسر خود کادوی مناسبی را برای مردی که دوستش دارید تهیه کنید.

شایده اولین ایده خوبی که برای خرید روز مرد به ذهن خوش فکر ها می رسد، خرید گل، باکس گل و یا دسته گل برای دیدن پدر، برادر و همسر باشد.

ایده هایی مردانه برای خرید هدیه روز مرد

شکوه و بزرگی نام مولا علی (ع) و روز میلادش که شده بهترین زمان برای گرامیداشت مقام پدر، فرصتی است برای جشن و سرور و شادی. برای این روز مهم چه برنامه هایی در نظر گرفته اید؟
وقتی صحبت از خرید می شود ذهن مان می رود سمت خانم ها. خانم هایی که برای جزئی جزئیات زندگی شان هم نیاز به پاساژگردی دارند. این طور می شود که با فرارسیدن روز مرد همیشه هدیه های دم دستی مثل جوراب و احیانا پیراهن و شلوار به نظر می آید و دیگر هیچ! اما با جست و جوی بیشتر متوجه خواهید شد تعداد اقلام مورد نیاز و دوست داشتنی آقایان بی شمار است !
سعی کرده ایم مجموعه ای از هدایا را با در نظر گرفتن سلایق و بودجه های گوناگون مرور کنیم تا کمی خلاقیت و توجه شما را قلقلک دهیم. شاید امسال، روز به یادماندنی برای مردان خانواده تان رقم بزنید. پس نگران هدیه روز پدر، برای پدر بزرگ، پدر و همسر خود نباشید …

خرید کتاب برای مردان دانشمند!

هیچ چیز به اندازه آموختن علم و دانش همسرتان را به وجد نمی آورد. اگر ساعت ها برنامه علمی نگاه کند یا مدت ها در آزمایشگاه با فرمول های فیزیک وشیمی و زیست شناسی مشغول باشد اصلا خسته نمی شود. خب همسر علم دوستتان را با هدیه های علمی خوشحال کنید. تهیه یک مجموعه مستند علمی کمیاب و یا نرم افزارهای مبتنی بر طرح پرسش های نوین علمی پیشنهاد وسوسه برانگیزی است نه؟ یا دست نوشته ها و مقالاتی را که پراکنده در گوشه و کنار خانه گذاشته است جمع آوری کنید و با فهرست کردن سایت ها و دانشگاه هایی که در حوزه تخصصی وی مشهور هستند راه را برای چاپ مقالاتش هموار کنید !
خرید ابزار آلات برای مردان اهل فن!
کافی است یک فرصت مغتنمی دست دهد تا همسرتان آچار به دست شود و به جان یکی از وسایل خانه بیفتد؟ عشق ماشین است و روزهای تعطیل در حال سر و کله زدن با روغن و موتور ماشین؟ خب احتمالا همسر شما از بچگی در حال مثله کردن اسباب بازی ها و بعدها مدارهای الکترونیکی دبیرستان بوده است. برای مردانی با این روحیه خرید ابزار و لوازم فنی مهندسی بسیار هیجان آور است حتی اگر آن را لازم نداشته باشند! همین که در خانه وسایلی دارند که مخصوص شخص خودشان است و کسی جرأت ندارد با آن کار کند کلی کیف دارد!

اما پیشنهاد نفیس آنلاین برای هدیه روز پدر :


با این شرایط و اوضاع گرونی دلار در اسفند سال ۹۷، بهترین روش برای خوشحال کردن پدرتان خرید گل می باشد. نفیس آنلاین با ارائه کد های تخفیف فراوان برای روز پدر به فکر کم کردن هزینه های شما می باشد. به صفحه گالری محصولات نفیس آنلاین بروید و سفارش خود را برای روز و ساعت مد نظر برای تحویل سفارشتان مشخص نمائید.