از جمله مناسبت های تقویمی ما روز مرد هست و تبریک گفتن روز مرد هم به یکی از آداب مهم و دوست داشتنی در سبک زندگی ما تبدیل شده است. این روز مصادف است با ولادت حضرت علی علیه السلام.

روز پدر روزی است برای بزرگداشت پدرها.در ایران روز پدر در ۱۳ رجب زادروز حضرت علی بن ابیطالب (ع) ، اولین امام شیعیان گرامی داشته می‌شود.


معمولا تبریک عشقولانه روز مرد توسط همسران و یا افراد نزدیک خانواده آقایان با سفارش گل و هدایای نفیس و مهم تر از آن همراه با عشق می باشد 🙂
ما برای شما در این مقاله از پارسی نو انواع متن کوتاه برای تبریک روز مرد را گردآوری و منتشر کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد. ضمن این که فرا رسیدن روز مرد و روز پدر را به همه مردان سرزمین ایران تبریک می گوییم. نفیس ترین سفارشات گل نظیر باکس گل، دسته های گل و تک شاخه گل های رز را از نفیس آنلاین بخواهید.

خرید دسته گل مناسب روز مرد، خرید گل مناسب برای روز پدر در سال ۱۳۹۷ در اصفهان

موفق ترین فروشگاه اینترنتی گل در شهر اصفهان؛ تازگی، مرغوبیت، لطافت و زیبایی گل ها تضمین شده می باشد و کاربران عزیز در ۲۴ ساعت شبانه روز با فراغ بال و آسودگی خیال می توانند خرید اینترنتی ی کاملا موفق و متفاوتی را تجربه کنند.

انواع متون روی کارت پستال ویژه روز پدر:


شنیدن صـــــــدای قلب کسی که دوستــــــش داری
زیبــــــــــاترین موسیقی دنیـــــاست…
شوهر عزیزم دوستت دارم ، روزت مبارک

پدر بشنو این حرف فرزند خویش
عزیزو گرامی و دلبند خویش
تویی مایه ی بود و پیدایشم
کنارت به ناز و به آسایشم
پدر تکیه گاه وجود منی
تو سرمایه ی هست و بود منی
پدرم روزت مبارک باد

بهترین رفیق و شریک زندگی تو اونیه که…
این حس رو به تو بده که تو میتونی تو هر زمینه ای از زندگی بهترین باشی…
همسر عزیزم من با تو بهترینم . . . روزت مبارک

اگر نباشی پدر
دلم که هیچ
دنیا هم تنگ می شود…

لطیف ترین یاس های سپید ار در میان حریری هفت رنگ از ابریشم می پیچم و آن دسته گل را به غنچه هایی ازگل سرخ وزین كرده و تقدیمت می كنم . همسرم دوستت دارم.