گل هدیه‌ی بسیار مرسومی برای مناسبت‌های مختلف است. فرقی نمی‌کند چه ولنتاین باشد، چه روز مادر و یا روز به‌دنیا آمدن نوزاد. از آنجا که کسانی که به‌تازگی پدر و مادر شده‌اند اکثر وقت خود را در خانه می‌گذرانند، خرید یک دسته گل نفیس می‌تواند هدیه‌ی خوبی باشد. چه نوزاد پسر باشد چه دختر، وجود گل در خانه محیط خانه را زیبا و تازه می‌کند و باعث می‌شود پدر و مادر با آرامش بیشتری به بزرگ کردن نوزاد خود بپردازند. برخی گل‌ها رایحه‌ی بسیار قوی و بادوامی دارند، اما بهتر است برای هدیه گل‌هایی را انتخاب کنید که رایحه‌ای نرم و آرامش‌بخش دارند، زیرا نوزاد به رایحه‌های قوی حساسیت نشان می‌دهد، درصورتی که رایحه‌های لطیف می‌توانند آرامش نوزاد را بیشتر کنند. چند نمونه از گل‌هایی که چنین رایحه‌ای دارند عبارتند از: نرگس زرد، زنبق و آفتاب‌گردان و غیره. می‌توانید یکی از این گل‌ها را در گلدانی لوکس قرار دهید و با پیام تبریک برای آن‌ها ارسال کنید.

پیامبر اکرم (ص) می‌فرمایند: «گل نرگس را ببوئید، چه روزی یک‌بار، چه هفته‌ای یک‌بار، چه ماهی یک‌بار، چه سالی یک‌بار و چه در عمر یک‌بار؛ چرا که در قلب هسته‌ای از دیوانگی، جذام و پیسی وجود دارد و بوییدن نرگس آن‌را دور می‌کند»

شما می‌توانید از تهران، اصفهان و یا تمام نقاط کشور از سایت گل‌فروشی معتبر نفیس آنلاین انتخاب گل و خرید گل را انجام دهید. فروشگاه اینترنتی گل نفیس مفتخر است تا گل‌های خریداری شده‌ی شما را به هر آدرسی که انتخاب می‌کنید ارسال گل کند.